DNI OTWARTE W REYMONCIE

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Akcja honorowego krwiodawstwa

Blisko 9 litrów krwi udało się zebrać podczas kolejnej akcji honorowego krwiodawstwa, która odbyła się w naszej szkole.

Włochy 2018

Już po raz trzeci uczniowie Reymonta wzięli udział w wycieczce objazdowej do Włoch. Zwiedzili Wenecję, Rzym, Watykan, Florencję i Pizę. Odwiedzili także republikę San Marino. W Stolicy Apostolskiej uczestniczyli w Audiencji Generalnej z Papieżem Franciszkiem. Była także okazja do wypoczynku na Riwierze Adriatyckiej. Niezapomniane wspomnienia pozostaną z nami na długo.

Łódzki Salon Maturzystów PERSPEKTYWY

Liczna reprezentacja ostatnich klas liceum i technikum odwiedziła wczoraj Łódzki Salon Maturzystów PERSPEKTYWY. Uczniowie wzięli udział w wykładach dotyczących egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów. Eksperckie porady i informacje o majowych egzaminach przygotowali pracownicy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.