SPORT

Sukcesy naszych biegaczy

W sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych nasi chłopcy zajęli I miejsce a dziewczyny II. Obydwie drużyny awansowały do rejonu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I i II miejsca w Powiatowej "LICEALIADZIE" Szkół Ponadgimnazjalnych

w indywidualnych biegach przełajowych zajęli:
I miejsce - Damian Bednarek
II miejsce - Marta Libera oraz Szymon Nosek.

Serdecznie gratulujemy.

Koszykówka Chłopców 2015/2016

W Powiatowej "Licealiadzie" Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce nasi chłopcy zajęli I miejsce.

Gratulujemy!

Halowa Piłka Nożna 2015/2016

Drużyna w składzie: Kamil Bartkowicz, Paweł Czerwiński, Mateusz Fastyn, Mateusz Gradowski, Paweł Kaczorek, Kamil Kosiorek, Bartek Maciejewski, Szymon Skibiński, Paweł Supeł, Piotr Szewczyk, Paweł Świdnicki, Patryk Winiarski zdobyła I miejsce w Powiatowej Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej.

LICEALIADA 2012/2013

Indywidualne Biegi Przełajowe LICEALIADA – 24.09.2012

Finał Indywidualnych Biegów Przełajowych – Uniejów 28.09.2012

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie ZSP w zawodach w biegach przełajowych, które odbyły się 24 września. Były to pierwsze zawody

w ramach Licealiady 2012/2013. W rywalizacji dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Kamila Ziółkowska, która zajęła 2 miejsce. Miejsce 5 w tym samym biegu zajęła Ewelina Wieteska .

W rywalizacji chłopców w zawodach rozgrywanych nad  rawskim zalewem miejsce 5 zajął Michał Mikołajewski. Awans do finału wojewódzkiego wywalczył również Tobiasz Olszak.

Wymieniona czwórka wystartowała w Uniejowie 28 września w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Biegów Przełajowych.

W biegu finałowym bardzo dobrze zaprezentował się Tobiasz Olszak zajmując wysokie 6 miejsce.