Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

11 grudnia 2018 roku uczniowie klas pierwszych ZSP uczestniczyli w powiatowych obchodach Światowego Dnia Walki z AIDS, które odbyły się w Miejskim Domu Kultury. Jednym z punktów programu spotkania było wręczenie dyplomów i nagród laureatom Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS.

Etap powiatowy konkursu odbył się 6 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie, w którym rywalizowały zespoły dwuosobowe. Uczennice naszej szkoły zdobyły:

I miejsce – Julita Matysiak i Ewelina Matysiak (kl. II c LO)

III miejsce – Alicja Uchman i Michalina Matyśkiewicz (kl. II c LO)

Grupa ta reprezentowała również naszą szkołę w finale konkursu, który odbył się 30 listopada w Urzędzie Marszałkowskim w Sali Sejmiku Województwa Łódzkiego. Uczestników olimpiady przygotowała nauczycielka ZSP – pani Grażyna Król.

 

Gratulacje!