NASZE SUKCESY

Finał XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

1 marca 2019 roku odbył się finał XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do Poznania zjechało 75 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w tym Kamil Chojecki z klasy IV Tc pod opieką pani Bogusławy Szumieł, którzy przebojem pokonali konkurentów w dwóch wcześniejszych etapach. Uczestnicy mieli 2 godziny na rozwiązanie 5 zadań o charakterze problemowym, zawierających dodatkowe elementy wymagające znajomości języka obcego.

Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki!

XI edycja OOL

Do finału XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zakwalifikowało się 75 osób, w tym uczeń klasy IV Tc - Kamil Chojecki. Etap centralny odbędzie się w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu 1 marca 2019 roku.

Wśród nagród znajdują się darmowe studia I i II stopnia na WSL, zwolnienie z egzaminu zawodowego oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

11 grudnia 2018 roku uczniowie klas pierwszych ZSP uczestniczyli w powiatowych obchodach Światowego Dnia Walki z AIDS, które odbyły się w Miejskim Domu Kultury. Jednym z punktów programu spotkania było wręczenie dyplomów i nagród laureatom Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS.

Etap powiatowy konkursu odbył się 6 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie, w którym rywalizowały zespoły dwuosobowe. Uczennice naszej szkoły zdobyły:

I miejsce – Julita Matysiak i Ewelina Matysiak (kl. II c LO)

III miejsce – Alicja Uchman i Michalina Matyśkiewicz (kl. II c LO)

Grupa ta reprezentowała również naszą szkołę w finale konkursu, który odbył się 30 listopada w Urzędzie Marszałkowskim w Sali Sejmiku Województwa Łódzkiego. Uczestników olimpiady przygotowała nauczycielka ZSP – pani Grażyna Król.

Gratulacje!

"Mój zawód - moja przyszłość"

6 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Rawskiego nastąpiło wręczenie nagród i upominków młodzieży, która brała udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez MCK „Mój zawód – moja przyszłość”. Uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsca:

I miejsce – Iwona Guzek (kl. III a LO)

II miejsce – Karolina Stępniak (kl. II c LO)

Wyróżnienie – Paulina Gąsowska (kl. II b LO)

Gratulujemy!