NASZE SUKCESY

Gala XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

12 kwietnia 2019 roku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród finalistom XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Kamil Chojecki z klasy IV Tc uzyskał tytuł laureata zajmując 10 miejsce i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniu z części pisemnej egzaminu zawodowego, zaświadczenie o zwolnieniu z opłaty za 1 semestr studiów I stopnia, indeks na studia w WSL oraz upominki od sponsorów.

Więcej informacji na stronie WSL w Poznaniu:

GRATULACJE!

Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"

15 marca 2019 r. w Zduńskiej Woli odbył się II etap Olimpiady„Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

O awans do tego etapu, w województwie łódzkim, walczyło łącznie 3 320 uczniów z 62 szkół. Wybrano 20 najlepszych zespołów.

Naszą szkołę, na poziomie wojewódzkim, reprezentowały uczennice:Patrycja Krysiak 2Ta, Anna Pośniak 2Tb i Kasia Pośniak 2Tb.

Gratulujemy awansu !

Dziękujemy pani kierownik Grażynie Liberze i pracownikom biura terenowego ZUS w Rawie Mazowieckiej za pomoc w przygotowaniu do Olimpiady.

Finał XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

1 marca 2019 roku odbył się finał XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do Poznania zjechało 75 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w tym Kamil Chojecki z klasy IV Tc pod opieką pani Bogusławy Szumieł, którzy przebojem pokonali konkurentów w dwóch wcześniejszych etapach. Uczestnicy mieli 2 godziny na rozwiązanie 5 zadań o charakterze problemowym, zawierających dodatkowe elementy wymagające znajomości języka obcego.

Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki!

XI edycja OOL

Do finału XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zakwalifikowało się 75 osób, w tym uczeń klasy IV Tc - Kamil Chojecki. Etap centralny odbędzie się w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu 1 marca 2019 roku.

Wśród nagród znajdują się darmowe studia I i II stopnia na WSL, zwolnienie z egzaminu zawodowego oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!