Drodzy Uczniowie Technikum

W ramach programu Erasmus w latach 2019-2021

uczniowie trzecich klas Technikum w ZSP

będą mogli korzystać z praktyk zagranicznych we Włoszech.

Drodzy Uczniowie

W związku z zawieszeniem strajku od dnia 27.04.2019 r. zajęcia lekcyjne będą kontynuowane od poniedziałku tj. 29.04.2019 r. według dotychczasowego planu zajęć.

Andrzej Romańczuk

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Władysława Stanisława Reymonta

w Rawie Mazowieckiej

Drodzy Maturzyści!

Uroczyste zakończenie

roku szkolnego 2018/2019

odbędzie się 26.04.2019 r. o godz. 14.00.

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY RODZICÓW

Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych z troską oraz niepokojem obserwuje wydarzenia ostatnich tygodni, które mają bezpośredni wpływ na edukację młodzieży naszej szkoły, jak również narastający niepokój przed zbliżającymi się egzaminami maturalnymi.

Niemniej jednak odcina się od wpisów sygnowanych jako „Rada Rodziców” jakie pojawiały się w ostatnich dniach w portalach społecznościowych, czy też komentarzy i wiadomości z „wycieczkami personalnymi” wysyłanymi za pośrednictwem anonimowych kont godzącymi w dobre imię poszczególnych pracowników szkoły czy też kogokolwiek innego.

Pozostając w nadziei szybkiego rozwiązania toczącego się sporu.

Marcin Pakuła

Przewodniczący Rady Rodziców

Ważny komunikat!

Szanowni Rodzice uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Stanisława Reymonta.

Od poniedziałku 8.04.2019 r. możliwy jest strajk pracowników naszej szkoły. Może nastąpić odwołanie zajęć lekcyjnych. W szkole w tym czasie będą tylko zajęcia opiekuńcze.

Bardzo proszę o zrozumienie tej trudnej sytuacji. Akcja strajkowa w żadnym wypadku nie jest wymierzona w uczniów naszej szkoły.

Proszę na bieżąco śledzić komunikaty na naszej stronie internetowej.

Andrzej Romańczuk

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Stanisława Reymonta w Rawie Mazowieckiej