Pożegnanie maturzystów 2015

22 kwietnia 2015r. w naszym internacie odbyło się pożegnanie tegorocznych maturzystów. Uczniowie młodszych klas uhonorowali absolwentów wystawiając wzruszający program artystyczny. W nim udzielili im rad, a także okazali swoje przywiązanie. Została także wyświetlona prezentacja, która okazała się największym hitem wśród maturzystów. Na koniec  zostały wręczone nagrody specjalne, za wyjątkowe zasługi na rzecz internatu. Maturzyści otrzymali książki, które miały im pomóc w spożytkowaniu wydłużonych wakacji. Nie było w tym dniu ani jednej osoby, która nie uroniłaby chociaż jednej łzy oraz nie wróciła pamięcią do czasów, kiedy po raz pierwszy wkroczyła w mury internatu.

Tegoroczni  maturzyści  to :

Joanna Zieja, Jankowska Magda, Górecki Michał, Jankowska Justyna, Strulak Małgorzata, Kowalczyk Anna, Szcześniak Karol, Dziki Łukasz, Szcześniak Kamil , Siedlecki Arkadiusz, Sujkowska Olga, Zyśk Magda, Bińkiewicz  Kamil , Nagórka Mateusz, Stępniak Magda, Fiuczek Małgorzata