Pożegnanie maturzystów 2018

Uroczyste pożegnanie mieszkańców naszego internatu odbyło się 26 kwietnia 2018r.
W odświętnie przygotowanej stołówce  szkolnej pojawiły   się  piękne dekoracje i napis ,,Będziemy o Was pamiętać”
 Wyróżniający się mieszkańcy internatu zostali nagrodzeni  książkami, a rodzicom najlepszych uczniów wręczono listy gratulacyjne.
Wszyscy opuszczający nasze mury wychowankowie otrzymali na pożegnanie upominek w postaci książki ,,Rawa w pocztówce i fotografii”, która będzie im przypominać historię miasta, w którym spędzili  trzy  a niektórzy cztery lata.
Młodsi  koledzy  pod kierunkiem wychowawców przygotowali ciekawą część artystyczną i prezentację multimedialną, w której uwzględniono najciekawsze  chwile spędzone w internacie. W uroczystym poczęstunku uczestniczyli zaproszeni goście  oraz cała społeczność internatu.
Z naszymi kolegami spotkamy się w czasie egzaminów a może w przyszłym roku podczas wigilii.

Oto galeria

Wrocław 2018 - wycieczka

15 marca 2018r mieszkańcy internatu wraz z opiekunami pojechali do Wrocławia. W programie wycieczki było zwiedzanie Afrykarium, Starego Miasta, podziwianie panoramy miasta z okien Sky Tower.

..:GALERIA:..
(foto Grzegorz Patulski)